Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předchozí ročníky

Příspěvky

LoKo CUP 2016 - 8. ročník /U19/

21. 1. 2017

1. SK Petřín Plzeň, 2. TJ Lomnice, 3. SK Ervěnice - Jirkov, 4. AFK LoKo Chomutov, 5. TJ Baník Královské Poříčí, 6. FK Újezd nad Lesy, 7. TJ Sokol Údlice, 8. TJ Vltavan Chvatěruby, 9. TJ Sokol Dolany, 10. TJ Hvězda Trnovany

Nej. brankář: M. Hubka (P. Plzeň); Nej. střelec: J. Šlachta - 6 gólů (Ervěnice - Jirkov); Nej. hráč: L. Gavrylovskyy (P. Plzeň)

 

LoKo CUP 2016 - 8. ročník /U15/

17. 12. 2016

1. Mostecký FK U15, 2. ČL Union Beroun "B", 3. ČL Union Beroun "A", 4. FK SEKO Louny "A", 5. Mostecký FK U14, 6. AFK LoKo U14, 7. AFK LoKo U15, 8. 1.FC Dubí, 9. FK Slavoj Žatec, 10. TJ Vaňov, 11. FK SEKO Louny "B", 12. SK Kročehlavy

Nej. brankář: V. Hasil (Louny "A"); Nej. střelec: R. Novák - 6 gólů (Most U15); Nej. hráč: A. Cerman (LoKo U14)

 

LoKo CUP 2015 - 7. ročník /U19/

27. 12. 2015

1. SK Ervěnice Jirkov, 2. AFK LoKo "B", 3. FK Újezd nad Lesy, 4. AFK LoKo "A", 5. TJ OSS Lomnice, 6. SK Tetín, 7. TJ Sokol Košťany, 8. TJ Vltavan Chvatěruby, 9. TJ Sokol Dolany, 10. FK Loučen 1893, 11. TJ Sokol Údlice, 12. TJ SKK Hovorčovice

Nej. brankář: E. Novák (Chvatěruby); Nej. střelec: O. Štursa - 7 gólů (Lomnice); Nej. hráč: O. Štursa (Lomnice)

 

LoKo CUP 2015 - 7. ročník /U15/

19. 12. 2015

1. VfB Fortuna Chemnitz, 2. FK Baník Most "B", 3. Baník Stříbro, 4. FK Baník Most "A", 5. AFK LoKo "A", 6. AFK LoKo "B", 7. TJ Vaňov, 8. SK Kročehlavy, 9. AFK LoKo U17, 10. TJ Sokol Košťany

Nej. brankář: R. Charvát (LoKo "B"); Nej. střelec: Z. Holdy - 7 gólů (Most "B"); Nej. hráč: A. Demeter (Stříbro)

 

LoKo CUP 2014 - 6. ročník /U19/

29. 12. 2014

1. AFK LoKo "B", 2. AFK LoKo "A", 3. FK Újezd nad Lesy, 4. Tatran RAKO Rakovník, 5. TJ Sokol Dolany, 6. TJ Sokol Údlice, 7. TJ VČSA Ervěnice U17, 8. AFK LoKo U17, 9. TJ Sokol Košťany, 10. TJ Olympie Kožlany

Nej. brankář: T. Herčík (Újezd); Nej. střelec: J. Chmelan - 10 gólů (LoKo "B"); Nej. hráč: A. Vrána (Rakovník)

 

LoKo CUP 2013 - 5. ročník /U19/

14. 12. 2013

  1. AFK LoKo "B", 2. TJ OSS Lomnice, 3. Sokol Dolany, 4. AFK LoKo "C", 5. FK Louny U17, 6. FK Klášterec, 7. Tatran RAKO Rakovník, 8. Olympie Kožlany, 9. Sokol Údlice, 10. AFK LoKo "A"

Nej. brankář: T. Gruncl (Dolany); Nej. střelec: T. Kříž - 5 gólů (Kožlany); Nej. hráč: M. Plicka (Klášterec)Nej. výkon: J. Chmelan (LoKo "B")

 

Domácí LoKo "B" zvítězilo ve 4. ročníku

24. 12. 2012

Shrnutí 4. ročníku LoKo CUPu

 

LoKo CUP 2012 - 4. ročník /U19/

23. 12. 2012

Konečné pořadí 4. ročníku turnaje

1. AFK LoKo "B", 2. FK Braňany, 3. Sokol Údlice, 4. AFK LoKo "A", 5. Tn. RAKO Rakovník "B", 6. Tn. RAKO Rakovník "A", 7. Sokol Dolany, 8. Baník Stříbro, 9. AFK LoKo "C", 10. Olympie Kožlany

Nej. brankář: T. Rosa (AFK LoKo "C"); Střelec: L. Kučera - 8 branek (S. Údlice); Hráč: A. Mijič (FK Braňany)

 

LoKo CUP 2011 - 3. ročník /U19/

27. 2. 2012

Konečné pořadí 3. ročníku turnaje

1. FK Bílina, 2. AFK LoKo "B", 3. FK Braňany Mlékárna, 4. TJ OSS Lomnice, 5. MSK Benešov n./Pl., 6. AFK LoKo "A", 7. TJ Sokol Dolany, 8. Sokol Údlice

Nej. brankář: J. Radimský (AFK LoKo "B"); Střelec: L. Vondráček - 9 branek (AFK LoKo "B"); Hráč: M. Ferko (Bílina)

 

Třetí ročník LoKo CUPu úspěšně za námi, sázka na Kadaň určitě vyšla!

27. 2. 2012

Shrnutí LoKo CUPu z pohledu dorostenců AFK LoKo