Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítejte na oficiálních stránkách halového turnaje

LoKo cup

 

jubilejní 10. ročník turnaje
LoKo CUP

 

v sobotu 8. 12. 2018 proběhl turnaj v kategorii U15

více ZDE

v sobotu 22. 12. 2018 proběhne turnaj v kategorii U19

Turnaj plně obsazen (10/10), možnost se přihlásit jako náhradník
(v případě, že někdo svou účast odřekne nebo nezaplatí startovné).

 

 

Přehled vítězů v kategorii U19:

3. ročník: 2011 4. ročník: 2012 5. ročník: 2013 6. ročník: 2014 7. ročník: 2015 8. ročník: 2016 9. ročník: 2017

fk-bilina-jpg.jpg

a.jpg

a.jpg

 

Přehled vítězů v kategorii U15:

1.ročník: 2009 2. ročník: 2010 7. ročník: 2015 8. ročník: 2016 9. ročník: 2017 10. ročník: 2018

a.jpg

a.png

louny.jpeg

images.png

 

TOP 3 jednotlivých turnajů:

ročník 1. 2. 3.
kategorie U19
9. LoKo CUP 2017 FK Olympie Březová SK Petřín Plzeň SK Ervěnice - Jirkov
8. LoKo CUP 2016 SK Petřín Plzeň TJ Lomnice SK Ervěnice - Jirkov
7. LoKo CUP 2015 SK Ervěnice - Jirkov AFK LoKo "B" FK Újezd
6. LoKo CUP 2014 AFK LoKo "B" AFK LoKo "A" FK Újezd
5. LoKo CUP 2013 AFK LoKo "B" TJ Lomnice Sokol Dolany
4. LoKo CUP 2012 AFK LoKo "B" FK Braňany Sokol Údlice
3. LoKo CUP 2011 FK Bílina AFK LoKo "B" FK Braňany
kategorie U15
10. LoKo CUP 2018 Junior Chomutov U15 SK Ervěnice - Jirkov Junior Chomutov U14
9. LoKo CUP 2017 FK SEKO Louny SK Kročehlavy TJ Baník Kr. Poříčí
8. LoKo CUP 2016 Mostecký FK ČL Un. Beroun "B" ČL Un. Beroun "A"
7. LoKo CUP 2015 VfB F.Chemniz Baník Most "B" Baník Stříbro
2. LoKo CUP 2010 SK Rakovník Slavoj Žatec Košťany
1. LoKo CUP 2009 AFK LoKo "A" Neštěmice Klášterec

 

 

LoKo CUP 2016 - 9. ročník /U19/

23. 12. 2017

1. FK Olympie Březová, 2. SK Petřín Plzeň, 3. SK Ervěnice - Jirkov, 4. TJ Krásný Dvůr, 5. TJ Vaňov, 6. TJ Lomnice, 7. TJ Sokol Košťany, 8. TJ Baník Královské Poříčí, 9. TJ Sokol Údlice, 10. TJ Hvězda Trnovany

Nej. brankář: ?. ? (?. ???); Nej. střelec: J. Kontra - 6 gólů (Ervěnice - Jirkov); Nej. hráč: ?. ? (?. ???)

 

LoKo CUP 2017 - 9. ročník /U15/

9. 12. 2017

1. FK SEKO Louny ´03, 2. SK Kročehlavy, 3. TJ Baník Královské Poříčí, 4. TJ Sokol Dolní Beřkovice, 5. AFK LoKo Chomutov, 6. TJ Libouchec/Vaňov, 7. FK SEKO Louny ´04, 8. TJ Hvězda Trnovany, 9. SK Ervěnice - Jirkov, 10. SK Slavia Praha - dívky

Nej. brankář: J. Švarc (Kročehlavy); Nej. střelec: A. Cerman - 10 gólů (Louny ´03); Nej. hráč: B. Horčicová (Beřkovice)

 

LoKo CUP 2016 - 8. ročník /U19/

21. 1. 2017

1. SK Petřín Plzeň, 2. TJ Lomnice, 3. SK Ervěnice - Jirkov, 4. AFK LoKo Chomutov, 5. TJ Baník Královské Poříčí, 6. FK Újezd nad Lesy, 7. TJ Sokol Údlice, 8. TJ Vltavan Chvatěruby, 9. TJ Sokol Dolany, 10. TJ Hvězda Trnovany

Nej. brankář: M. Hubka (P. Plzeň); Nej. střelec: J. Šlachta - 6 gólů (Ervěnice - Jirkov); Nej. hráč: L. Gavrylovskyy (P. Plzeň)

 

LoKo CUP 2016 - 8. ročník /U15/

17. 12. 2016

1. Mostecký FK U15, 2. ČL Union Beroun "B", 3. ČL Union Beroun "A", 4. FK SEKO Louny "A", 5. Mostecký FK U14, 6. AFK LoKo U14, 7. AFK LoKo U15, 8. 1.FC Dubí, 9. FK Slavoj Žatec, 10. TJ Vaňov, 11. FK SEKO Louny "B", 12. SK Kročehlavy

Nej. brankář: V. Hasil (Louny "A"); Nej. střelec: R. Novák - 6 gólů (Most U15); Nej. hráč: A. Cerman (LoKo U14)

 

LoKo CUP 2015 - 7. ročník /U19/

27. 12. 2015

1. SK Ervěnice Jirkov, 2. AFK LoKo "B", 3. FK Újezd nad Lesy, 4. AFK LoKo "A", 5. TJ OSS Lomnice, 6. SK Tetín, 7. TJ Sokol Košťany, 8. TJ Vltavan Chvatěruby, 9. TJ Sokol Dolany, 10. FK Loučen 1893, 11. TJ Sokol Údlice, 12. TJ SKK Hovorčovice

Nej. brankář: E. Novák (Chvatěruby); Nej. střelec: O. Štursa - 7 gólů (Lomnice); Nej. hráč: O. Štursa (Lomnice)